24 sep 2015

Full-Time Personal curatenie in bucatarie sau in camere: Spalatori vase, Spalatori rufe, Cameriste

H&M Impact Recruiting – Posted by adminLondon, England, United Kingdom

Descrierea jobului

Personal curatenie in bucatarie sau in camere: Spalatori vase, Spalatori rufe, Cameriste

Marea Britaie (Anglia, Scotia, Tara Galilor si Irlanda de Nord ): Hotel, Restaurante, Cafenele ( HoReCa)

Plasamentele se efectueaza de regula pe intreg teritoriul Regatului Unit

Tip de contract: Contract individual de munca cu norma intreaga

Datele de plata ale remuneratiei: Incepand de la 6.50 GBP/ ora brut + ore suplimentare platite
Conditiile de cazare: Pre-identificata si organizata de catre Angajator
Conditiile de asigurare a hranei: Mesele variaza de la un angajator la altul: 1-3 mese/zi. De cele mai multe ori acestea sunt oferite gratuit sau contra cost, incluse in tariful cazarii. In cazurile izolate in care angajatorul nu ofera masa, angajatul isi va putea pregati mancarea la locul de cazare.
Personalitate preferata: Se accepta persoane cu atitudine buna, personalitate placuta, harnice, competente, serioase, in forma fizica buna. Tuturor candidatilor li se cere sa fie flexibili si muncitori la locul de munca
Experienta si calificarea necesara: Sunt bineveniti candidatii atat cu cat si fara experienta prealabila.
Calificarea in domeniu poate reprezenta un avantaj la selectie.
Nivel engleza solicitat: Mediu/ Advansat

Avantajele postului:
- Asigurari sociale acoerite de catre Angajator.
- Experienta internationala care contribuie la solidificarea si profesionalizarea CV-ului, in vederea abordarii ulterioare a angajatorilor de prestigiu.
- Sprijin in vederea deschiderii unui cont bancar, precum si pentru inregistrarea si obtinerea NINO.
- Sector de munca foarte placut, dinamic si bine platit, cu oportunitati reale de avansare in cariera.
- Candidatii pot incepe munca imeidat, fara a fi nevoie sa surmonteze restrictiile impuse de institutiile britanice, cand este cazul.
- Formare continua la locul de munca pentru dezvoltarea abilitatilor profesionale, acces la un plan de cariera.

Plecare: De regula in termen de 4-8 saptamani de la data aducerii la dosar a tuturor documentelor relevante pentru plasare*
* in functie de profilul candidatului

Job Categories: Turism/Hotel Stuff. Job Types: Full-Time.

154 total views, 1 astazi