24 sep 2015

Full-Time Barmani – ITALIA

H&M Impact Recruiting – Posted by adminRoma, Lazio, Italy

Descrierea jobului

Barmani – ITALIA

Plasamentele se efectueaza de regula in hoteluri si restaurante de pe intreg teritoriul Italiei.

Tip de contract: Contract de prestari servicii

Datele de plata ale remuneratiei: Minim 600 EUR/ luna brut

Conditiile de cazare: Oferita gratuit de catre Compania contractoare

Conditiile de asigurare a hranei: Oferite gratuit de catre Compania contractoare

Personalitate preferata: Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitoare, serioase, prietenoase, in forma fizica si mentala buna.

Experienta si calificarea necesara: Sunt bineveniti candidatii atat cu cat si fara experienta prealabila.

Calificarea in domeniu poate reprezenta un avantaj la selectie.

Nivel italiana solicitat: Mediu/ avansat

Avantajele postului:

- Se acceseaza foarte usor de catre orice candidat care isi doreste o plecare usoara, rapida, fara prea multe responsabilitati si care ii permite sa castige usor bani pe care ii poate economisi, deoarece cazarea si masa sunt gratuite in cadrul companiilor din Italia.

- Se lucreaza intre 8 – 12 ore/zi si se castiga o remuneratie intre 600-
1.000 EUR net/ luna, in conditiile in care nu au costuri cu cazarea si masa, deoarece sunt cazati in spatii special amenajate si platite de companii.

- Acest program da sansa candidatiilor de pana la 45 ani sa lucreze in cadrul companiilor din Italia in domeniul HoReCa.

- Acest program ofera deci un mare avantaj pentru cine doreste sa lucreze pe termen lung in Italia si sa se realizeze pe plan profesional.

Plecare: De regula 1-3 saptamani de la data aducerii la dosar a tuturor documentelor relevante pentru plasare*

* in functie de profilul candidatului

Job Categories: HoReCa and Turism/Hotel Stuff. Job Types: Full-Time.

103 total views, 2 astazi