18 feb 2015

Full-Time Muncitori necalificati

H&M Impact Recruiting – Posted by adminArad, Județul Arad, Romania

Descrierea jobului

Cerinte Principale (criteriile de selectie)

- 8 clase
- Abilitate de a lucra in echipa
- Acuitate vizuala
- Dexteritate
- Disponibilitatea de a lucra pe 3 schimburi
- Disponibilitatea de a lucra ora suplimentare (in timpul saptamanii, sambata sau duminica)
- Stare fizică bună
- Cazier judiciar curat

Responsabilitati:

- Producţia de ansamble şi subansamble de circuite electrice.
- Salariatul va prelua orice alte sarcini de serviciu conforme pregătirii /aptitudinilor sale si conform cu Fisa postului, anexa la contractul individual de munca.

Programul de Lucru: 8 ore

Beneficii Acordate

- Transport asigurat în Județul Arad
- Ore suplimentare plătite
- Analize gratuite pentru angajare
- Asistență medicală gratuită
- Oportunități de promovare
- Pachet de servicii medicale gratuite pentru angajați și familiile acestora la una dintre cele mai moderne policlinici din Arad

Job Categories: Productie. Job Types: Full-Time.

241 total views, 1 astazi