24 sep 2015

Full-Time Lucrator depozit / Manipulant marfa(tip Self- Employed)

H&M Impact Recruiting – Posted by adminLondon, England, United Kingdom

Descrierea jobului

Lucrator depozit / Manipulant marfa

Plasamentele se efectueaza de regula pe intreg teritoriul Regatului Unit

Tip de contract: Contract de prestari servicii de tip Self- Employed

Datele de plata ale remuneratiei: Incepand de la 6,50 GBP/ ora brut

Conditiile de cazare: Cheltuielile cu cazarea sunt suportate de catre candidat si variaza in functie de compania cu care va semna contractul de prestari servicii de tip Self- Employed. Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de catre un broker imobiliar din Marea Britanie pentru candidatii care nu au posibilitatea sa-si inchirieze o locuinta.
Costul total al cazarii nu va depasi in nicio situatie 495 GBP.

Conditiile de asigurare a hranei: Candidatul trebuie sa-si procure singur masa.

Personalitate preferata: Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

Experienta si calificarea necesara: Nu se cere experienta, insa candidatii cu experienta prezinta un avantaj la selectie.

Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie.

Nivel engleza solicitat: Se cere cunoasterea limbii engleze, la nivel de conversatie, minim nota 6 pe o scara de la 1 – 10.
Avantajele postului:

- Contract pe durata de minim 12 luni.

- Castigurile pot atinge intre 1.200 si 1.500 GBP/ luna.

- Training oferit gratuit, insotit de numeroase oportunitati de cariera prin schimbarea statutului in angajat al companiei contractoare;

- Cuplurile/ prietenii sunt bineveniti la inscriere, avand sansa de a fi cazati impreuna si de a lucra impreuna.

Plecare: De regula in termen de 4-8 saptamani de la data aducerii la dosar a tuturor documentelor relevante pentru plasare*

* in functie de profilul candidatului

Job Categories: Transporturi/Distributie/Depozitare. Job Types: Full-Time.

114 total views, 1 astazi