24 sep 2015

Full-Time Infirmier

H&M Impact Recruiting – Posted by adminLondon, England, United Kingdom

Descrierea jobului

Infirmier

Marea Britaie (Anglia, Scotia, Tara Galilor si Irlanda de Nord) : Ingrijire batrani

Plasamentele se efectueaza de regula pe intreg teritoriul Regatului Unit

Tip de contract: Contract de prestari servicii

Datele de plata ale remuneratiei: Min. 7,02 GBP/ ora brut (pentru
Infirmieri si/ sau candidatii fara numar PIN).

Min. 9,00 GBP/ ora brut (pentru candidatii cu numar PIN)

Conditiile de cazare: Pre-identifcata si pre-platita de catre Compania contractoare
Costurile cazarii sunt deduse din remuneratie. Cheltuielile pentru cazare, inclusiv
utilitati (apa, gaze, electricitate, gunoi etc.) se ridica la aproximativ 60 -
100 GBP/ saptamana.

Conditiile de asigurare a hranei: Majoritatea Companiilor contractoare ofera mesele din timpul orelor de program

Personalitate preferata: Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna.

Experienta si calificarea necesara: Sunt bineveniti candidatii atat cu cat si fara experienta prealabila.

Nivel engleza solicitat: Mediu/ Advansat

Avantajele postului:

- Candidatii selectati primesc repede contractul si beneficiaza de o plecare rapida in Regatul unit.

- Saptamana de lucru are minim 35 de ore, dar o saptamana obisnuita are de obicei peste 70 de ore ceea ce genereaza candidatilor castiguri financiare substantiale.

- Domeniu foarte stabil, in crestere continua si cu remuneratie atractiva.

Plecare: De regula 1- 4 saptamani de la inscrierea in program *

* in functie de profilul candidatului

Job Categories: Medicina Umana/Stomatologie. Job Types: Full-Time.

118 total views, 1 astazi